OBJEVTE NOVÝ D-MAX!

MAXIMÁLNÍ PICK-UP.

Vítejte v nové generaci spolehlivosti. Isuzu D-Max byl vyvinut tak, aby odolal nejnáročnějším podmínkám, a nabízí vše, co potřebujete, stylově a pohodlně pro vaše další dobrodružství. S užitečným zatížením až 1,1 t a nákladem přívěsu až 3,5 t můžete zvládnout všechny výzvy. Ať už v práci nebo ve svém volném čase. K tomu se přidává zvýšená bezpečnost, kterou poskytuje Advanced Driver Assistance System (ADAS) od ISUZU , což potvrzuje 5hvězdičkové hodnocení bezpečnosti Euro NCAP pro celou řadu.

MODELY A CENY

VHODNÝ MODEL PRO KAŽDÉHO

Nový D-MAX bude k dispozici se třemi typy kabin: Single Cab, Space Cab a Double Cab a se čtyřmi variantami modelů: L, LS, LSE a novým špičkovým modelem V-CROSS.

TECHNIKA A FUNKCE

ODVEZE COKOLI KAMKOLI

D-MAX v sobě snoubí robustnost se špičkovou technickou výbavou a výkonem. Výsledek? Užitečná hmotnost 1,1 tuny, zatížení přívěsu 3,5 tuny a připojitelný pohon všech kol. Stručně řečeno: více výkonu, více síly, více pohybu.

ZKUŠEBNÍ JÍZDA D-MAX

PŘESVĚDČTE SE BĚHEM ZKUŠEBNÍ JÍZDY

VÝBAVA

VŠESTRANNÝ POMOCNÍK

Dokonalá konektivita vám na devítipalcové dotekové obrazovce integrované do přístrojového panelu okamžitě zpřístupní oblíbenou hudbu, mapy i zprávy. Připojitelný pohon všech kol vám umožní neomezenou jízdu členitým terénem. Elektricky nastavitelná vyhřívaná vnější zpětná zrcátka se postarají o perfektní přehled. Pojďte s námi prozkoumat inovace v oblasti pohodlí, techniky i designu. 

BEZPEČNOST

5 HVĚZD BEZPEČNOSTI OD EURO NCAP

Každý model Isuzu D-MAX má řadu bezpečnostních funkcí, které pracují automaticky, a neúnavně tak přispívají k vaší ochraně. Pokročilý asistenční systém ISUZU (ADAS), který je součástí standardní výbavy všech modelů D-MAX, se stará o bezpečnější a pohodlnější jízdu. Nejmodernější senzory a sada kamer nepřetržitě monitorují okolí vozu, aby vám opravdu nic neuniklo.

INDIVIDUALIZACE

ZÍSKAT MAXIMUM

Dokáže přesně to, co potřebujete.
Prozkoumejte modely D-MAX s funkcemi na míru přizpůsobenými vašim každodenním úkolům.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

D-MAX PODLE VAŠICH PŘEDSTAV.

Upravte ho podle svých potřeb. S hardtop krytem korby bude aerodynamičtější, s couvací kamerou pohodlnější a se sportovním ochranným rámem korby ještě stylovější.